Fellow Opus

Neohodnotené

Fellow Opus je výkonný univerzálny mlynček na domáce použitie. Poskytuje konzistentné mletie pre všetky spôsoby prípravy kávy, od espressa až po cold brew

Môžeme doručiť do:
18.6.2024
€205 €170,83 bez DPH
Skladom (1 ks)

Široký rozsah hrúbky mletia-  Opus je jedinečný univerzálny mlynček, ktorý dokáže namlieť espresso a zároveň pokryje celú škálu presných hrúbok mletia pre filtrovanú kávu, Aeropress alebo cold brew. Viac ako 41 ľahko nastaviteľných nastavení a navyše rozšírený rozsah a zrnitosť pomocou vnútorného prstenca.

Konzistencia, ktorú môžete ochutnať - C6-40 Burly Burrs™; súprava kónických kameňov so 6 čepeľami s priemerom 40 mm a výkonný motor s krútiacim momentom 6 Nm poskytujú vynikajúce mletie s vynikajúcou chuťou. 

Fellow Opus kombinuje skvelý dizajn s funkčnosťou:
Pádlo umožňuje jednoduché nastavenie mletia. Môžete si vybrať jeden zo 41 stupňov podľa toho, aký spôsob prípravy chcete použiť. Mlynček je vhodný na všetky spôsoby prípravy kávy.
C6-40 Burly Burrs™: 6 čepeľové 40 mm kónické kamene z nehrdzavejúcej ocele s 350 otáčkami za minútu a krútiacim momentom 6 Nm zaisťuje vždy konzistentné mletie. Rozsah mletia je ~200 mikrónov a viac.
Časovaný automatický vypínač vypne mletie po 30, 60, 90 alebo 120 sekúndách v závislosti od toho, koľkokrát stlačíte tlačidlo.
Kapacita zásobníka na 110 gramov - až na 12 šálok kávy. 
Nádoba na mletú kávu je vyrobená z plastu. Magnet na jej dne uľahčuje umiestnenie nádoby na základňu mlynčeka. Výpustný okraj umožňuje jednoduchý prechod mletej kávy a prídavný adaptér uľahčuje použitie nádoby s portafiltrami.
Vyrobené z pevného a elegantného plastu.
Malé rozmery umožňujú umiestniť mlynček takmer kamkoľvek.


Rozmery (d x š x v): 210 mm x 129 mm x 268 mm

Kategória: Mlynčeky Comandante, Wilfa, Aergrind