COMANDANTE C40 MK4 NITRO BLADE Snow White

Neohodnotené

Ručný mlynček nemeckého výrobcu Comandante

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
€240 €200 bez DPH
Skladom (2 ks)

Materiál a dizajn mlynčekov je hrdým výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja v laboratóriu spoločnosti Comandante®. Nitro Blade® je jedinečný, používa vysoko legovanú, vysoko dusíkovú nehrdzavejúcu oceľ s jemnou martenzitickou mikrokryštalickou matricou.

Geometria kameňov bola optimalizovaná tak, aby sa dosiahol vynikajúci mlecí výkon pri zníženom krútiacom momente kľuky a zároveň sa dosiahla žiadaná distribúcia veľkosti častíc na dosiahnutie najlepších výsledkov pri príprave kávy.
Systém nastavenia mletia Comandante click vám poskytuje plnú kontrolu nad akýmkoľvek spôsobom prípravy a zachová vaše preferované nastavenie mletia, čím vám pomôže získať z praženej kávy to najlepšie a opakovať výsledky znova a znova. Vďaka tomuto prvotriednemu výkonu mletia sa mlynček Nitro Blade stal zbraňou, ktorú si vybrali skutoční milovníci kávy na celom svete, od domácich baristov až po majstrov Wolrd Brewers Cup
Nerezová oceľ je tou správnou voľbou na vytvorenie robustného a potravinársky bezpečného mlynčeka na kávu. Preto je z nehrdzavejúcej ocele vyrobený nielen mlynček, ale aj telo, os, kľuka a mikroguľôčkové ložiská. Výrobky Comandante neobsahujú hliník.

Tam, kde je možné použiť polyméry na zlepšenie výkonu, používa spoločnosť Comandante vysokoúčinné polyméry bez obsahu BPA, ktoré spĺňajú najprísnejšie normy bezpečnosti potravín. Tieto materiály sú navrhnuté tak, aby vydržali roky intenzívneho používania.

Spoločnosť Comandante miluje prírodné drevo. Rukoväte z masívneho dubového dreva, ktoré vyrábajú priatelia v nemeckom Čiernom lese, sú úžasne ergonomické a zároveň krásne na pohľad vďaka jedinečnej štruktúre vlákien duba.

Modely Classic a Special Coating používajú robustnú a elegantnú práškovú povrchovú úpravu - vypálenú pri vysokej teplote, nie len namaľovanú.

Každý model C40 MK4 sa dodáva s jednou hnedou sklenenou nádobou na zrnkovú kávu a jednou čírou nádobou z polymérového skla. Obe sa veľmi ľahko čistia a pojmú približne 40 g pražených kávových zŕn. Kompaktné rozmery a robustnosť mlynčeka C40, ktorý váži len niečo vyše 600 g, znamenajú, že najlepší manuálny mlynček na svete je vaším verným spoločníkom, či už ste doma alebo na výlete.

Kategória: Mlynčeky Comandante, Wilfa, Aergrind