Comandante X25 Trailmaster Dune

Neohodnotené

Trailmaster poskytuje rovnako skvelú kvalitu mletia ako Comandante MK4, pričom je robustnejší a ľahší. Navrhnutý pre dobrodružstvo

€210 €175 bez DPH
Vypredané

Mlecie kamene

Srdcom mlynčeka Trailmaster sú špičkové mlecie kamene známe z mlynčeka Comndante® MK4. Materiál a dizajn mlynčeka sú hrdým výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja v laboratóriu spoločnosti Comandante®. Nitro Blade® je jedinečný, používa vysoko legovanú, vysoko dusíkovú nehrdzavejúcu oceľ s jemnou martenzitickou mikrokryštalickou matricou.

 

Dizajn

Výber najlepšieho materiálu pre telo mlynčeka je veľmi dôležitý. Po komplexnom výskume v našich laboratóriách a po vykonaní rozsiahlych testov v teréne vybrali inžinieri spoločnosti Comandante ako materiál pre nové vonkajšie výrobky série X špeciálny vystužený technopolymér - QTP®. QTP® je vysoko výkonný techno-polymér s podstatným množstvom kremenných výstužných častíc, vpletených do pružnej a pevnej polymérnej matrice s dlhým reťazcom. Na dotyk pripomína keramiku a funguje ako technický superkompozit.

Kompozit QTP® bol pôvodne vyvinutý pre strojárstvo a výrobu zariadení. Používa sa aj v automobilovom priemysle na výrobu komponentov ložísk a prevodoviek. QTP® je bezpečný pri styku s potravinami a vodou a je ochrannou známkou spoločnosti Comandante®.

Nerezová oceľ je správnou voľbou na vytvorenie robustného a potravinársky bezpečného mlynčeka na kávu. Preto je z nehrdzavejúcej ocele vyrobený nielen mlynček, ale aj os, kľučka a mikroguľôčkové ložiská. Spoločnosť Comandante tiež miluje prírodné drevo. Rukoväte z masívneho dubového dreva, ktoré vyrábajú priatelia v nemeckom Čiernom lese, sú vďaka jedinečnej štruktúre vlákien duba úžasne ergonomické a zároveň krásne na pohľad.

 

Trailmaster váži 420 gramov (približne o 1/3 ľahší ako mlynček C40); jeho výška je 20 cm a priemer 5,5 cm - kompaktné rozmery a robustný charakter znamenajú, že či už ste doma alebo na dobrodružnej ceste, najlepší ručný mlynček na svete je vaším verným spoločníkom. Do mlynčeka sa naraz zmestí 25-28 gramov kávy. Viečko dodatočne zabezpečuje vnútorné časti pri cestovaní.

Kategória: Mlynčeky Comandante, Wilfa, Aergrind
Položka bola vypredaná…