Fellow - Tally Pro Precision Scale

Neohodnotené

Váha Fellow Tally Pro Precision Scale je elektrická váha navrhnutá pre prípravu filtrovanej kávy. Tally je presná, citlivá, má časovač, jasný displej a jedinečný režim Brew Assist™

€210 €175 bez DPH
Vypredané

Režim Brew Assist™ ⇒ Vyberte si preferovaný pomer kávy a vody a režim Brew Assist™ vás bude viesť, kým nedosiahnete svoj cieľ. Ideálne pre začiatočníkov, pre tých, ktorí často menia pomer alebo pripravujú rôzne množstvá kávy.
Ešte viac režimov na výber ⇒ Okrem režimu Brew Assist™ má Fellow Tally aj režim časovača (časovač vedľa seba a hmotnosť v gramoch) a režim hmotnosti (v gramoch, unciach, librách a mililitroch vody).
Presný a vysoko citlivý ⇒ Tally je tak rýchla a presná, ako sa len dá, rýchlo sa stabilizuje, takže sa počíta každá kvapka vášho nápoja. Presnosť na desatinu gramu s maximálnou kapacitou 2500 g.
Ľahko čitateľný displej a dlhá výdrž batérie ⇒ svetelný displej OLED je jasný a ľahko čitateľný za všetkých podmienok. Dobíjateľná (USB-C) lítium-iónová batéria vydrží trinásť hodín nepretržitého používania.
Jedinečný dizajn ⇒ Fellow Tally je pevný a elegantný, vyrobený z kovového skla a plastu. Váha je dokonalým doplnkom každého interiéru. Miska na váženie je odnímateľná a ľahko sa čistí.
Váha Tally je intuitívna vďaka gombíku, tlačidlám a prehľadnému displeju:

Kategória: Doplnky
Položka bola vypredaná…